Odwiedzają mnie:

30 lipca 2012

Bransoletka w szarościach do kompletu

Bransoletka stworzona do kompletu z tym naszyjnikiem. Powstała z tego samego zestawu koralików czyli Opaque White, Silver-Lined Frosted Crystal, Silver-Lined Frosted Black Diamond oraz Metallic Hematite. Oto jak się prezentuje:


27 lipca 2012

Żółto-czerwona z sercem

Dzisiaj szybko i bez zbytniego rozpisywania się, bo trochę się spieszę ;).

Bransoletka powstała z Toho 11o w kolorach: Silver-Lined Milky Lt Jonquil, Silver-Lined Milky Lt Topaz, Silver-Lined Milky Peach, Opaque Rainbow Cherry. Dobrałam do niej ażurową zawieszkę w kształcie serca.

Kochane przypominam o Candy! Na zapisy zostało już tylko 5 dni. Zapraszam serdecznie do zapisywania się:) 

23 lipca 2012

Naszyjnik w szarościach

Witajcie Kochane i Kochani ;)
Ostatnio trochę rzadziej niż chciałabym dodaję posty, staram się odwiedzać wasze blogi, ale i tak mam duuuże zaległości. Wszystko przez 2 prace - zarobkową i magisterską ;), a na przyjemności prawie nie mam czasu. W weekend jednak poświęciłam trochę czasu na to co tygryski lubią najbardziej i, jak to u mnie ;), hurtowo wykończyłam wszystkie powstałe w tzw. międzyczasie sznury szydełkowe. Jak tylko zrobię zdjęcia zacznę je wam pokazywać na blogu;). A teraz pora na naszyjnik, powstawał dlugo, w ratach po kilka cm dziennie, ale udało mi się go ukończyć. 

Powstał z Toho 11o w kolorach: Opaque White, Silver-Lined Frosted Crystal, Silver-Lined Frosted Black Diamond oraz Metallic Hematite. Dodałam też łańcuszek i dwa zapięcia, dzięki, którym można dostosować długość naszyjnika do naszych potrzeb. 


19 lipca 2012

W kolorze starego złota

Dawno już nie było u mnie jednokolorowych sznurów szydełkowych... nadrabiam więc zaległości ;).

Sznur stworzony z Toho 11o Silver-Lined Smoky Topaz - nie byłam przekonana do tego koloru, ale jak tylko wyszydełkowałam kilka cm sznura wszystkie wątpliwości minęły ;)16 lipca 2012

Spiralna z aniołem

Kolejna wersja spiralnych bransoletek. Do stworzenia bransoletki wybrałam 3 rozmiary koralików Toho: 15o, 11o i 8o. Użyłam:
- TOHO Round 8o Silver-Lined Milky White
- TOHO Round 11o Silver-Lined Frosted Black Diamond
- TOHO Round 15o Silver-Lined Frosted Gray
Do bransoletki dodałam zawieszkę w kształcie anioła.
Oto jak prezentuje się dzisiejsza bohaterka posta ;)


Kochani przypominam, że czas zapisywania na Candy powoli topnieje. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do wzięcia udziału w tej zabawie

12 lipca 2012

Z biedronką - wzór (pattern)

Witajcie Kochane, miałam kilka próśb o wzór bransoletki "Z biedronką"


Wzór na 7 koralików w rzędzie. Ja użylam koralików Toho 11o w kolorze Opaque Jet oraz Silver-Lined Frosted Ruby

I tradycyjnie, aby łatwiej się nawlekało;) - tabelka:


9 lipca 2012

Z Kubusiem Puchatkiem

Mały powrót do dzieciństwa;)
Wykorzystałam wzór tej bransoletki, użyłam koralików Toho w dwóch kolorach: Silver-Lined Burnt Orange oraz Siler-Lined Milky Lt Jonquil, na koniec dodałam zawieszkę z Kubusiem Puchatkiem i gotowe;).6 lipca 2012

Spiralna

Bransoletka wykonana na zamówienie. Stworzyłam ją z dwóch rozmiarów koralików Toho w kolorach Opaque Jet i Silver-Lined Green Emerald.
Niestety mam tylko jedno zdjęcie tej bransoletki :(.

3 lipca 2012

Czerwono-fioletowa

Witajcie Kochane/i ;). Dzisiaj pokażę Wam kolejną bransoletkę. Tym razem postawiłam na czerwień i fiolet. Wykorzystałam koraliki Toho 11o: Silver-Lined Siam Ruby, Silver-Lined Milky Amethyst, Silver-Lined Grape. Oto jak bransoletka prezentuje się na zdjęciach: