Odwiedzają mnie:

28 lipca 2011

Fioletowa w paski II

Kolejna z koralikowych bransoletek tym razem znowu fiolet, jednak w nieco pastelowym odcieniu, połączony ze  stalowymi koralikami.24 lipca 2011

Fiori blu

Odpoczywając od bransoletek popełniłam kilka par kolczyków. Forma tych kolczyków, które dzisiaj zamieszczam na blogu jest już znana ( Kolczyki Fiore), postanowiłam dodać im trochę koloru i oto co powstało:

Kolczyki "Fiori blu" - kryształki oraz chainmaille 


22 lipca 2011

Fioletowa w paski

Kolejna koralikowa bransoletka, mam jeszcze kilka w zapasie ;). Miałam dzisiaj pokazać kolczyki, ale niestety zdjęcia nie nadawały się do publikacji. Muszą poczekać do niedzieli, kiedy będę miała trochę więcej wolnego czasu i nadrobię fotograficzne zaległości. A tymczasem:

Bransoletka "Fioletowa w paski" - szklane koraliki
17 lipca 2011

Brązowo - beżowa

Dzisiaj kolejna bransoletka ma swoją premierę na blogu ;). Tym razem połączyłam ze sobą 2 kolory koralików. Nieskromnie powiem, że mi się podoba ;)

Bransoletka "Brązowo - beżowa"13 lipca 2011

Niebieska z charmsem

Dzisiaj będzie skromnie, miałam pokazać wam nowe kolczyki, ale niestety bedę musiała zrobić im nowe zdjęcia. Te, które mam niezbyt mi się podobają:), żeby nie przedłużać... Hmm jakoś monotematycznie zrobiło się na moim blogu ;). Kolejna bransoletka:

Bransoletka "Niebieska z charmsem" - szklane koraliki, fasetowany agat i fasetowany labradoryt + szczypta chainmaille
10 lipca 2011

Broszka

Moja pierwsza broszka powstawała dość długo, w przerwach między koralikowymi bransoletkami i kolczykami. Oto ona: Co o niej myślicie? 

7 lipca 2011

Brązowa z charmsem

Kolejna koralikowa bransoletka, tym razem z chainmaillowym charmsem z lawy;). Enjoy;)4 lipca 2011

Fioletowo-zielona z charmsem

Pogoda pod psem, ale cieszę się, że sesja już się skończyła i mam trochę więcej czasu na to co lubię ;). Pochwalę się jeszcze, że moje prace dostępne będą od dzisiaj w Stylandii i Haloarcie :D. Bardzo, bardzo się cieszę:), takie małe sukcesy niesamowicie mnie motywują do działania tym bardziej, że wydaje mi się, że nie rozwijam się zbytnio pod względem biżuteryjnym :(. 

A oto kolejna koralikowa bransoletka, którą zrobiłam. Tym razem dołączyłam do niej charmsa.

Bransoletka: szklane koraliki, marmur
2 lipca 2011

WYNIKI CANDY

Witam, witam nadszedł czas na wyniki candy:). Na wstępie wszystkim bardzo dziękuję za wzięcie udziału w tej zabawie, dzięki temu poznałam wiele nowych utalentowanych osób i duużo nowych blogów:). 

Postanowiłam zrobić losowanie z prawdziwego zdarzenia ;). 
Przygotowałam losy:


Zwolnienie blokady... I kolczyki nr 1 otrzymuje:


Kolczyki nr 2 otrzymuje:


A prezent-niespodzianka powędruje do:

Gratuluję zwyciężczyniom i proszę o maila:), a wszystkich uczestników zapraszam na przyszłe candy :). Pozdrawiam :*