Odwiedzają mnie:

29 listopada 2011

Violet Dream

 Moja słabość do agatów i słabość do koloru fioletowego zaowocowały kolejną parą kolczyków;).

Kolczyki "Violet Dream" - agat, kryształki i chainmaille


27 listopada 2011

Catena Viola

Dawno mnie tutaj nie było:(. Uczelnia i praca zabierają mi większość wolnego czasu, dlatego ten weekend postanowiłam przeznaczyć na biżuterię i dokończenie rozpoczętych projektów + rozpoczęcie kilku nowych ;).
Poza tym chciałam się pochwalić, że niedawno liczba obserwujących mojego bloga lekko się zaokrągliła i wynosi 100:). Dziękuję bardzo wszystkim odwiedzającym i obserwującym, wasze komentarze niesamowicie motywują mnie do działania, buźka :*. 

Nadszedł czas na pokazanie tego co wydłubałam ostatnio;). Dwie moje biżuteryjne miłości połączyły się w jeden naszyjnik i powstał sznur koralikowy z chainmaille:).

Naszyjnik "Catena Viola": koraliki Toho i chainmaille
18 listopada 2011

Fioletowa kaskada

Chainmaille znowu zawładnęło moim sercem;). Jak widać stara miłość nie rdzewieje;). Pokażę wam dzisiaj kolejną parę kolczyków, ale też proszę was o radę;). Chciałam żeby było tak "lekko asymetrycznie" ale mam mieszane uczucia co do tych agatów. I tutaj moje pytanie do was: czy powinnam je zamienić na coś innego (myślałam o ametystach) czy zostawić je na swoim miejscu tak jak teraz?14 listopada 2011

Black flowers

Kolczyki "" : onyks i chainmaille7 listopada 2011

White pearls

Mam mały przestój biżuteryjny, coś tam sobie dłubię ale nie na tyle by wstawiać nowości tak często jak wcześniej.

Bransoletka "White pearls"