Odwiedzają mnie:

27 października 2010

Breaking Dawn

Uwielbiam ametyst, tak samo jak labradoryt, dlatego chciałam połączyć jakoś te dwa minerały w jednej pracy, po kilku próbach wybrałam niejednokrotnie pokazywaną już u mnie formę:). Poza tym od dawna planuję przerzucić się na srebro, chcę powoli wprowadzać je do moich prac, więc kupiłam ostatnio kilka par bigli. Przedstawiam:


Kolczyki "Breaking dawn" : ametyst, labradoryt, hematyt i chainmaille (poza tym srebrne bigle;)) 

26 października 2010

Crystal dreams

Nie będę się rozpisywała:)... Przyszedł czas na pokazanie kolejnej pary moich kolczyków.

Kolczyki "Crystal  dreams" - fasetowany kryształ i chainmaille

24 października 2010

Passion

Oj zaniedbałam ostatnio i biżuterię i bloga... Nareszcie trafiłam na ładną pogodę i znalazłam trochę czasu na obfotografowanie moich ostatnich wyrobów. Poprawiam się i wrzucam parę kolczyków. Wykonane już dość dawno, ale nareszcie doczekały się pokazania na blogu

Kolczyki "Passion": fasetowane kryształy

18 października 2010

Chwalę się:)

Chwalę się pięknościami, które dostałam od Kasi w ramach Barwnej Wymianki zorganizowanej przez  Mikkoart na swoim blogu :)

Podziwiajcie:):

Ramka decoupage i aniołek z masy solnej (który zawisł już na ścianie w moim pokoju:)) , były też serwetki do decoupage'u ale zaopiekowano się nimi zanim zdążyłam zrobić zdjęcie:)

Herbaty i plecionkowe kolczyki. Nie wiem skąd Kasia wiedziała, że lubię uwielbiam wszelkie herbaty ale trafiła w 10-tkę:)

Bardzo, bardzo dziękuję Kasi za te prezenty. To moja pierwsza wymianka, ale wkręciłam się i mam chęć na dużo, dużo więcej:), a jutro wysyłam swoją paczkę z wymianki:), mam nadzieję, że to co zrobiłam spodoba się mojej wylosowanej osóbce.

15 października 2010

Red and Violet

Studia idą już pełną parą więc i czasu mam mniej na hobby. Dzisiaj wrzucam dość skromną parę maluchów:), a kilka nowych rzeczy czeka na obfotografowanie.

Kolczyki "Red and Violet": oponki korala i fasetowany jadeitDostałam też wyróżnienie od Eli z Koralowo...Kamykowo, bardzo, bardzo, bardzo dziękuję:)

12 października 2010

Ametystowe inspiracje

     Muszę się pochwalić;) dostałam się do kolejnej galerii, tym razem do Prototyp.pl :). Już nawet zapomniałam,że wysyłałam do nich zgłoszenie, a tu taka niespodzianka:). Mam pytanie czy ktoś może współpracował/współpracuje z tą galeria? Jak się z nią współpracuje? Jak idzie sprzedaż?

Czas na małe nowości:
Wisior( a raczej wisiorek bo jest dość mały) "Ametystowe inspiracje": jak można by się domyślać główną rolę gra w nim ametyst i oczywiście ogniwka;)

9 października 2010

Przenikanie

Zzziiimno, zimno, zimno... A pomiary muszą się odbyć;). Strasznie dzisiaj zmarzłam, mimo, że miałam na sobie 5 bluzek i płaszcz oraz rękawiczki;). Poza tym złośliwość rzeczy martwych zdominowała dzisiejszy dzień;). Zaplanowaliśmy wyjście w teren na 7-mą, a ostatecznie zwlokłam się z łóżka o 9-tej;), zresztą mój Drugi Połówek też zaspał;),  najlepsze jest to, że w ogóle nie słyszałam budzika i nie pamiętam jak wstawałam żeby go wyłączyć;). Poza tym jak już dotarliśmy na miejsce, przez ok 3 godziny próbowaliśmy okiełznać sprzęt, który się zbuntował i cały czas wyrzucał jakieś błędy...Ale pewnie taka dola geodety;). Dość już tych narzekań, czas pokazać jakieś nowe prace

Kolczyki "Przenikanie": sugilit i chainmaille:6 października 2010

Szeherezada

Muszę się przyznać, robię wszystko: sprzątam po kilka razy dziennie, gotuję, czytam książkę, robię biżu byleby tylko nie pisać pracy inżynierskiej;). Muszę się wziąć w garść, czas niestety zbyt szybko biegnie i zaraz będzie grudzień... A teraz dość już tego, czas na pokazanie mojej kolejnej pracy;). Zwyklaki z ogniwkową przekładką.

Kolczyki "Szeherezada" : jadeit, fasetowany kryształ
4 października 2010

Amethystine flowers

Dzisiaj pokażę moje ulubione kolczyki, powstały 2 pary: jedna z nich jest do kupienia w galerii Unikatu, a druga zostanie ze mną :). 

Kolczyki "Amethystine flowers": fasetowany agat i ogniwkowa plecionka


2 października 2010

Niebiańskie kryształy

Czas na kolejną parę kolczyków, tym razem zrobiłam coś z fasetowanymi kryształami.

"Niebiańskie kryształy": fasetowany kryształ i chainmaill


1 października 2010

Blue sky

        Kolejny owocny dzień za mną, skończyłam moje prace do Barwnej Wymianki i niedługo paczka powędruje do pewnej osoby:), na razie nie wrzucę zdjęć nie chcę nikomu psuć niespodzianki:). A propos tej samej wymianki to doszła do mnie już paczka, ale niestety będę musiała poczekać tydzień aż pojadę do domu, obiecuję, że obfotografuję wszystkie skarby i szybko pochwalę się nimi na blogu:)

        Dzisiaj chcę wam pokazać mój pierwszy wisiorek, splot jest już znany chociażby z pierwszych kolczyków na blogu, ale postanowiłam znowu go wykorzystać, bo całkiem ładnie się prezentuje.

Wisiorek "Blue sky" :
Czy te koraliki to tzw. "kocie oko"? Bo gdzieś spotkałam się z takim określeniem...Czy po prostu szkło? Przyznaję, że bardzo mi się podobają:)