Odwiedzają mnie:

29 września 2010

Blue flowers

Ciągle pada... a ja zamiast biegać po Warszawie z niwelatorem i robić pomiary znalazłam trochę czasu na to co tygryski lubią najbardziej:). Spod moich rąk wyszły dzisiaj 2 wisiorki i 3 pary kolczyków, ale musicie uzbroić się w cierpliwość, bo na razie pokażę tylko jeden z moich (s)tworów :). 
Oto i one:
Kolczyki "Blue flowers", a sponsorowały je literki "z", "ł", "o", "ś", "ć" ;)
W roli głównej fasetowany agat i oczywiście mój ulubiony chainmail:)
I widok z boku:27 września 2010

Granatowy prawie czarny

Dzisiaj skromnie, tylko jedna para kolczyków i to niezbyt pracochłonnych ;). Przeprowadzka do Warszawy uniemożliwiała mi zajmowanie się tym co najbardziej lubię, ale na szczęście już się z tym uporałam:).

A teraz UWAGA, UWAGA;): proszę wszystkich, którzy zapisali się na candy o zmianę zdjęcia, Schizma słusznie zwróciła mi uwagę, że pomyliłam daty;). Jakaś roztargniona byłam;), ale teraz już wszystko jest tak jak powinno być:)

A teraz zapowiedziane kolczyki, nie jestem z nich zadowolona, muszę jeszcze nad nimi posiedzieć, ale pokazuję co mi wyszło:
" Granatowy prawie czarny": szkło weneckie i howlit


25 września 2010

Candy

Już od dłuższego czasu chodziło mi po głowie zorganizowanie mojego debiutanckiego CANDY. Okazja przyszła za sprawą mojej koleżanki ze studiów, która ostatecznie namówiła mnie na wyjście z biżuteryjnej szuflady:). Świętuję więc dostanie się do mojej pierwszej galerii :). Od dzisiaj moje prace można kupić w Galerii Unikalni.pl .
 Zasady są znane ale przypomnę je:
1. Należy wpisać się pod tym postem, zostawić nick/imię
2. Na swoim blogu zamieść informację o moim candy z linkiem i zdjęciem.
3. Jeśli nie masz bloga pozostaw na siebie jakieś inne namiary:)


Zapisy do 1 listopada. 2 listopada spośród komentarzy które spełniły powyższe kryteria wylosuję zwycięzcę, który dostanie ode mnie niespodziankę. Mogę zdradzić, że będzie to biżuteria, zaskakujące, prawda;).

Zapraszam i proszę się częstować słodkościami:), a zapisane osoby proszę o zmianę zdjęcia, jak słusznie zauważyła Schizma pomylilam sie w datach:)

22 września 2010

Tutti Frutti

Wielkie miasto jednak jest nie dla mnie... Nie lubię pośpiechu, a będąc w Warszawie  i widząc tłumy ludzi biegnące do metra, z metra, do tramwaju, do autobusu, mimowolnie sama staję się wiecznie zabiegana i zaprzątam sobie głowę milionem spraw...

Dzisiaj znowu różne wariacje na temat przekładek ogniwkowych, jutro postaram się obfotografować nowości to wrzucę nareszcie coś innego:).

Przedstawiam "Tutti Frutti" w roli głównej ametyst i jadeit.Bardzo dziękuję wszystkim, którzy odwiedzają mojego bloga i piszą takie miłe komentarze, dzięki wam codziennie mam nowe siły i z chęcią siadam do robienia biżuterii. Jeszcze raz dziękuję:)

18 września 2010

Serenada

Dzisiaj skromniutko, powstała tylko jedna para kolczyków i spot, który trochę przypomina mi kłosy;).

Kolczyki wykonane z agatu Botswana


16 września 2010

Blanca

Jakaś jesienna chandra mnie dopada... Nic mi nie wychodzi, nie mam nowych pomysłów na biżu, pogoda pod psem, humor taki, że lepiej nie podchodzić;). Dlatego dzisiaj w ramach terapii zaczęłam nadrabiać moje serialowe zaległości i postanowiłam jeszcze raz obejrzeć 1 sezon Desperate Housewives, a w tzw, międzyczasie próbowałam wypleść koraliki z drobnicy. Niestety nie wyszły tak ładnie jak Shenny, głównie dlatego, że nie miałam nierówną drobnicę więc przeznaczę je na breloczek albo na zawieszkę do komórki ;)

Dzisiaj pokażę kolejne kolczyki, powstały 2 dni temu ale nadal staram się dozować nowości;)

Kolczyki "Blanca":
W roli głównej: agat trawiony, oponki karneolu i szkło fasetowane

15 września 2010

Sydney

Dzisiaj trochę się spieszę więc będzie krótko:

Kolczyki wykonane z agatu i plecionki z ogniwek.


14 września 2010

Vis-à-vis

Eksperymentów z ogniwkami ciąg dalszy;). Już raz użyłam plecionki jako przekładek między koralikami i bardzo mi się to spodobało. Dzisiaj w roli głównej trochę inny splot jak ostatnio, jak Wam się podoba?

Kolczyki "Vis-à-vis" - fasetowany agat w kolorze niebieskim i szklane fasetowane oponki11 września 2010

Wieczorno-sobotnie pytanie

Czasami zdarza się, że bierzesz kotka, lub pieska na kolana i głaszczesz. Mówisz wtedy jaki ładny kotek/piesek. Kiedy ostatnio zachowywałaś(eś) się tak wobec człowieka? I czy wogóle stać cię na to, by podejść do kogoś i po prostu dotknąć ją/go i powiedzieć jaka/jaki jest fajna/fajny?10 września 2010

Rosalie

Dzisiaj miałam dość owocny dzień, jeśli chodzi o robienie biżuterii. Zrobiłam kilka par kolczyków i poprawiłam niektóre zdjęcia na blogu. Choroba mija, humor wraca czyli ogólnie wszystko zmierza w dobrym kierunku :)


Kolczyki z fasetowanego jadeitu:

Inne dzisiejsze twory znajdują się niżej :)

Kapitańskie tango

Kolczyki wykonane z agatu o przepięknej niebieskiej barwie i korala białego.Green grass

Kolczyki wykonane z jadeitu w kolorze zielonym.Sunlight

Kolczyki wykonane z jadeitu w pięknym żółtym kolorze i plecionki z ogniwek.9 września 2010

Ever After

I kolejna para kolczyków tym razem w roli głównej kwarc jagodowy.


Arisona

Czas na kamień, który według litoterapeutów, wzmacnia pracę serca, obniża gorączkę, daje spokojny i odżywczy sen, łagodzi lęki i wprowadza do naszego życia harmonię. I kto by pomyślał, że trzymając w rękach 2 oponki chryzokoli wzmacniam serce i wprowadzam do swojego życia harmonię?

Kolczyki "Arisona:


8 września 2010

Coffee time

I nadszedł czas na kolejną parę kolczyków, nie umiem dobrze dozować nowości, chyba trochę przystopuję i zostawię też coś na październik. Studia, praca inżynierska, praca ... a na hobby coraz mniej czasu :(. Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle;)

W roli głównej jaspis cappuccino, który razem z ogniwkami tworzy parę kolczyków "Coffee time"


7 września 2010

Happiness


No i koniec bezproduktywnego okresu, mimo, że nadal jestem chora to dzisiaj zrobiłam 2 pary kolczyków, ale zdążyłam obfotografować tylko jedną. Poza tym eksperymentów z tłem ciąg dalszy, podebrałam bratu papiery kolorowe;). Hmm te chyba już do niego nie wrócą;)

W roli głównej mój ukochany ametyst:
Nadine

Kolczyki wykonane z fasetowanych, szklanych koralików.Nichole

Kolczyki wykonane z koralików tygrysiego oka i kwarcu.


Adria

Kolczyki wykonane z oponek korala połączonych z plecionką chainmaille.Serena

Kolczyki wykonane ze szklanych, fasetowanych koralików i plecionki chainmaille.